Aktuálne počasie:

Hotel Chodov ubytovanie Praha 4 Aktuálne počasie: jasno
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 1 °C
Vietor: 23 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Chodov / ubytovanie Praha 4 Vítajte

Hotel Praha 4 Chodov - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 4 Chodov -  kadernictvo - holičstvoHotel Praha 4 Chodov - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 4 Chodov - k dispozícii letná terasaHotel Praha 4 Chodov - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Praha 4 Chodov - hotel má reštauráciuHotel Praha 4 Chodov - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Praha 4 Chodov - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 4 Chodov - akceptuje creditné karty JCBHotel Praha 4 Chodov - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Praha 4 Chodov - krytý bazén v hoteliHotel Praha 4 Chodov - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Praha 4 Chodov - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 4 Chodov - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 4 Chodov - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 4 Chodov - v izbach je telefon

Ubytovanie v Prahe: Hotel Chodov sa nachádza 20 minút od centra Prahy, pri ulici Mierového hnutia, spojnicou medzi pražskými časťami Chodov, Hostivar a Mecholupy, neďaleko prírodného parku Hostivar. Súčasťou areálu je aj krytá športová hala, fitness centrum, parkovisko a ďalšie služby.

Hotel Chodov Praha ubytovanie
Hotel ponúka komfortné a lacné ubytovanie v dvoch kategóriách, economy a štandard. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, sat TV a oddelené alebo manželské postele. Izby štandard majú naviac pracovný stôl, internet na izbe zdarma (wi-fi hotspot), osušku, voľný vstup do fitness centra. V cene sú zahrnuté raňajky formou bufetu. Platí sa pri príchode na recepcii v CZK alebo EUR.

Chodov hotel v Prahe reštaurácia
Nová reštaurácia "U kachniček" ponúka vynikajúce jedlá z kačice a kačacieho mäsa aj klasický vybraný sortiment tých najlepších a najobľúbenejších jedál ako sú nakladaná rebrá pripravovaná pri malom teple a pare po dobu 12 hodín. Reštaurácia má v jedálničku aj jedlá pre deti, výbery šalátov, zapečených sendvičov (panini) a plnené tortily. Počas jari sa otvára zároveň aj záhrada s detským kútikom, snáď dostatočne veľká, aby si sem našli cestu mamičky s kočíkmi a malými deťmi, pre ktoré tu ponúkajú výberové kávy, poháre a sladké zákusky.

Praha hotel Chodov služby
Otváracia doba reštaurácie je všedné dni 11 - 24 hodín, sobota a nedeľa od 12 do 24 hodín. Hotel Chodov Check in od 14:00 do 18:00 a check out v 10:00 všedné dni, v 11:00 cez víkendy. Raňajky švédsky stôl všedné dni: 07:00 - 10:00 a švédsky stôl víkendy: 08:00 - 11:00. Parking zdarma pred hotelom, možnosť využiť zabezpečené parkovisko 150 Kč / noc (nutné objednať vopred). Domáce zvieratá sú povolené iba po predchádzajúcej dohode s hotelom za upratovaciu taxu 150 Kč.
 
Recepcia je k dispozícii 24 hodín denne, možno tu zakúpiť vstupenky na kultúrne podujatia. Kaderníctvo, kozmetika, masáže, fitcentrum, solárium. Kuchynka na 1. poschodí. Wifi pripojenie na internet. Zabezpečenie - pranie a žehlenie bielizne alebo zapožičanie žehličky. Bagážovňa - zdarma, trezor na recepcii hotela - zdarma. Parkovanie osobných automobilov a autobusov na parkovisku pred hotelom, strážené parkovisko neďaleko hotela - 150,- Kč / noc, je nutné objednať vopred. Možnosť prenájmu športovej haly.

Hotel Chodov v Prahe navigácia
Metrom sa do hotela Chodov dostanete trasou "C" na stanici Chodov, kde ľahko prestúpite na autobusovú linku číslo 154, smer Skalka, vystúpite na 3. zastávke "Brodského".
Autom z diaľnice D1 Praha - Brno (vzdialená 1 km od hotela): Pri jazde smerom z Prahy do Brna: Odbočte z diaľnice na Nákupné centrum Chodov (výjazd až za EXIT č.1). Nie do garáží nákupného centra, ale na svetelnej križovatke sa dajte doprava. Práve sa nachádzate na ulici Mierového hnutia, dôjdete na kruhový objazd pod mostom, pôjdete rovno a po niekoľkých sto metroch uvidíte na ľavej strane modrú budovu Hotelu Chodov.
Pri jazde smerom z Brna do Prahy: použijete EXIT 2, smer stanica metra Opatov. Ďalej pokračujte až na kruhový objazd, kde odbočíte druhou ulicou vpravo smer Hostivar a budete pokračovať v jazde až na druhú svetelnú križovatku, na ktorej odbočíte vľavo a po cca. 200 metroch na pravej strane ulice Mierového hnutia sa nachádza hotel Chodov.
Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.